Kantarcı Raf’ın hedefi, 2014’te 2 kat fazla ihracat (Türkiye Gazetesi)

Türkiye Gazetesi Röportajı

Kantarcı Raf’ın hedefi, 2014’te 2 kat fazla ihracat

123244_kantar_1[1]

Kantarcı Raf’ın Satış Direktörü Mustafa Atmaca, Türkiye’de ve sektörde ilk ve yeni olan boyahane tesislerini aktif hale getirdiklerini ifade etti.

Kantarcı Raf‘ın Satış Direktörü Mustafa Atmaca, Türkiye’de ve sektörde ilk ve yeni olan boyahane tesislerini aktif hale getirdiklerini ifade etti. ATMACA, ”13.50 m uzunluğundaki  ayak profillerini  tek seferde boyayabilmekteyiz. Yine Türkiye’ de bir ilk olan tam otomatik profil hatlarımız ile (insan eli değmeden) 2014 yılının ilk çeyreği  itibari ile üretime başlayacağız. Bu yatırımlar neticesinde üretim potansiyelimizi 6 katına çıkarmış olacağız ” dedi.

Kantarcı Raf olarak başta depo ve market raf sistemleri, metal ızgara sistemleri, genişletilmiş metal işleme sistemleri, sektörde profesyonel çözümler sunmaya devam ettiklerini bildiren ATMACA, toplamda 36.000 m2 kapalı alanda kurulu tesislerinde hız kesmeden hizmet veremeye devam ettiklerini vurguladı. “160 kişilik uzman kadromuz ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz keşif yapıyoruz. Müşteri talebi doğrultusunda lojistik, gıda, inşaat ve yapı market, tekstil, ilaç, otomotiv, başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet vermekteyiz”, şeklinde konuştu.

Mevcutta 20 Ülkeye olan ihracatlarını 2014 yılında 2 katına çıkarmayı hedeflediklerinin de altını çizen ATMACA, ” Proje çözümleri, zamanında teslim, satış ve sonrası hizmetlerimiz ile oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde rakiplerimizden her zaman bir adım öndeyiz ” değerlendirmesini yaptı.

 

Kaynak: Türkiye Gazetesi

tse[1]

Sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayınız...